Szkolenia i kursy jęzkowe

Dla Ciebie lub Twojej firmy

...szkolimy firmy oraz klientów indywidualnych

Tłumaczenia oraz kompleksowy consulting językowy

… tłumaczymy treści i wspieramy jakość komunikacji nie tylko w językach obcych

Tworzenie treści

O nas

Czy słyszeliście już o agencji językowej?

Nie? Alfa Lingua to agencja językowa, która wznosi języki na zupełnie nowy poziom. Szkoła językowa brzmi strasznie nudno, biuro tłumaczeń to chyba przeżytek i nostalgia lat 90… Agencja językowa to absolutna nowość, właściwie nisza, którą sami stworzyliśmy. Naszą pasją są języki oraz szkolenia, które obecnie otwierają na rynku wiele możliwości. Jeśli nie słyszeliście jeszcze o agencji językowej, to świetnie się składa… Klikając w przycisk poniżej poznasz naszą historię. Nie chce Ci się czytać? Zadzwoń, a chętnie dowiemy się jak możemy Ci pomóc.

kursy i szkolenia językowe

Jeżeli czeka Cię zmiana miejsca pracy, wyjeżdzasz za granicę lub po prostu Twój/ Twoja przełożony/a wywiera na Tobie dyplomatyczną presję, żebyś lepiej posługiwał/a się językiem obcym, to brzmi jak zadanie dla nas. Uwielbiamy wyzwania, a każde które wymaga indywidualnego podejścia i kreatywności, jest wprost stworzone dla zespołu Alfa Lingua

tłumaczenia i kompleksowy consulting językowy

Twoja firma się prężnie rozwija i myślisz o podboju zagranicznych rynków? To zadanie dlaspecjalistów, którzy wzdrygają się na myśl o Google Translatorze. Współpracujemy z firmami z wielu branż, a naszą przewagą jest świetny warsztat tłumaczeniowy wraz ze znajomością bieżących trendów.

tworzenie treści

Żeby coś przetłumaczyć trzeba mieć w pierwszej kolejności treść… Jeżeli nie masz pomysłu na treści, które miałaby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów lub zwiększyć świadomość Twojej marki na rynku, to mamy coś dla Ciebie. Jesteśmy ekspertami jeśli chodzi o języki i wiemy jak dobierać słowa, by nie stały się kolejną nudną historią o jakości i 25-letnim doświadczeniu na rynku…

Alfa Academy

Dla tych najbardziej zapracowanych, wiecznie zajętych i nie mających czasu na nic, a w szczególności dla siebie …

Alfa Academy powstało z myślą o tych, którzy jakość i wygodę cenią sobie ponad wszystko.

Alfa Academy to najlepsze co Alfa Lingua ma do zaoferowania dla rozwoju osobistego:

– Kursy i szkolenia profilowane
– Business Communication (grupy 2-3 osobowe)
– Podstawy fonetyki, a w tym korekta wymowy i akcentu
– Kursy przygotowujące do interview
– Konwersacje

… a wszystko online! Bez tracenia czasu na dojazdy, przejazdy, podjazdy i najazdy. Grafik oraz profil zajęć dopasowany do Ciebie. Bardziej elastycznie i wygodnie być już nie może!

Dołącz do społeczności Alfa Academy i przekonaj się, że nauka i znajomość języków obcych może być naprawdę wyjątkowa!

Znając języki, wszędzie jesteś w domu

Edmund de Waal

Agencja językowa Warszawa – kursy językowe dla każdego

Nasza oferta należy obecnie do najbardziej obszernych na rynku – nie mamy co do tego jakichkolwiek wątpliwości…

Nasza agencja to nie tylko szkoła języka angielskiego, choć oczywiście mamy w zanadrzu kursy angielskiego dopasowane do potrzeb każdego, kto chce nieco podszkolić ten język i nieustannie wzbijać się na kolejne poziomy jego znajomości.

Każda typowa szkoła języków obcych, których jest obecnie bardzo dużo, oferuje zajęcia prowadzone w sposób raczej szablonowy, nużący i niekoniecznie interesujący.

U nas jest zupełnie inaczej, ponieważ oferowane przez nas kursy języków obcych prowadzone są przez osoby, dla których języki stały się pasją i sposobem na życie.

Nasi lektorzy mają opanowany ten język do perfekcji i z ogromną chęcią dzielą się wszelkimi umiejętnościami ze swoimi podopiecznymi – wszystko po to, żeby wszelkie egzaminy językowe były przez nich zdane jak najlepiej, ale przy okazji stawiamy również nacisk (a nawet i przede wszystkim!) na umiejętność codziennego posługiwania się za pomocą języka angielskiego.

Jakie kursy języka angielskiego i niemieckiego mamy w swojej ofercie?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że prowadzimy zarówno kursy indywidualne zwiększające zakres kompetencji językowych pojedynczych osób, jak i kursy grupowe, dzięki którym możesz wyszkolić chociażby pracowników swojej firmy lub po prostu poprawić swój angielski w większym gronie znajomych.

Możesz zdecydować się chociażby na kurs Business English, dzięki któremu nabierzesz (lub nabierzecie) kompetencji do żywych dyskusji oraz negocjacji ze wszelkimi klientami czy współpracownikami zza granicy – szkoły językowe z reguły oferują kurs tego rodzaju, ale u nas przebiega on nad wyraz sprawnie i przynosi znakomite skutki już po niedługim czasie.

Jest to zatem doskonała inwestycja w rozwój Twojej firmy poprzez poszerzenie kompetencji pracowników!

Warte uwagi są także dostępne u nas kursy takie jak medyczny angielski dla wszystkich osób, które pracują lub zamierzają pracować w służbie zdrowia, farmacji czy pokrewnych dziedzinach wymagających kontaktowania się właśnie w tym języku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kształcić pod względem językowym także osoby, które szukają swoich szans w pracy za granicą.

W języku angielskim w naszej agencji mogą szkolić się również programiści, dla których przygotowaliśmy obszerny, aczkolwiek niezwykle łatwo przyswajalny materiał związany z ich zawodem. Nasi native speakers oraz nowoczesne metody nauczania na najwyższym poziomie będą w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Kursy języka angielskiego dla firm

Nasza szkoła języków obcych stawia ogromny nacisk na szkolenie pracowników zarówno najmniejszych firm dopiero stawiających swoje pierwsze kroki na rynku, jak i tych, które od wielu lat doskonale prosperują…

Wychodzimy bowiem z założenia, że znajomość tego języka otwiera dziesiątki różnych drzwi, przygotowuje do korzystania z nowych możliwości i sprawia, że wzrastają nie tylko kompetencje poszczególnych pracowników, ale także renoma całego przedsiębiorstwa.

Wszelkie kursy oraz szkolenia staramy się w pełni dopasować do profilu firmy, oczekiwań i potrzeb pracowników, a także ich umiejętności. Organizujemy zajęcia dostosowane poziomem, jak również pasujące terminowo i godzinowo do kalendarza poszczególnych firm. Proponujemy również kursy wakacyjne; indywidualne podejście do potrzeb każdego z naszych kursantów to dla nas niewątpliwy priorytet.

Agencja językowa – pozostałe usługi

Poza szkoleniem każdego, kto chce posiąść sprawność w posługiwaniu się językiem angielskim oferujemy także usługi takie jak copywriting, a więc pisanie tekstów w języku angielskim na zamówienie, zarówno do celów marketingu bezpośredniego, jak i na blogi firmowe czy też artykuły sponsorowane.

Jesteśmy bardzo sprawni pod względem czasu zrealizowania wszelkich usług – działamy jednak nie tylko sprawnie, ale i profesjonalnie, oferując w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam na Twoim zadowoleniu!

Napisz do nas i powiedz jak możemy Ci pomóc

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.