Kurs angielskiego dla firm

Alfalingua

Angielski dla firm
Warszawa – Kursy językowe dla firm

Postanowiłeś rozszerzyć ofertę swojej firmy i zacząć obsługiwać anglojęzycznych klientów biznesowych? A czy Twoi pracownicy są do tego przygotowani? Być może dobrze znają język angielski, ale nie czują się na tyle pewnie, żeby naturalnie rozmawiać z zagranicznymi klientami. A może chcesz rozwijać ich umiejętności i podsyłasz artykuły i publikacje naukowe w obcych językach? Przecież dogadanie się w restauracji na wakacjach to zupełnie inny poziom niż konwersacje na temat biznesu.

Jeżeli znajdujesz się w takiej sytuacji to może odpowiedni czas, żeby pomyśleć o zainwestowaniu w szkolenia i kursy dla Twoich pracowników.

Specjalnie dla Ciebie angielski dla firm!

Właśnie dla firm takich jak Twoja stworzyliśmy szkolenia językowe. Z Alfa Lingua podniesiesz kompetencje swoich pracowników, a następnie sam skorzystasz z ich postępów. Naszym zadaniem jest przełamać ich barierę językową i zwiększyć pewność siebie.

W dzisiejszych czasach pracownik bez znajomości języka obcego jest jak bez ręki. Może warto więc trochę zainwestować we współpracowników, którzy wykonują kupę dobrej roboty?

Kurs angielskiego jest rewelacyjnym benefitem i brzmi 100 razy lepiej niż karta multisport i owocowy czwartek razem wzięte.

Ty zajmij się zebraniem grupy chętnych, a nam zostaw to co potrafimy robić najlepiej – naukę i poprawę umiejętności!

Alfalingua
Alfalingua

Jakie szkolenia językowe może Ci zaproponować Alfa Lingua?

Oferujemy zarówno zajęcia w niewielkich grupach, jak i indywidualne lekcje, które odbywają się stacjonarnie albo online. Dokładnie dobieramy odpowiednich lektorów i każdy element zajęć uzgadniamy z klientem.

Alfa Lingua to nie jest typowa szkoła językowa – każdego klienta traktujemy indywidualnie i specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy zaprojektujemy kurs idealny.

Możesz stworzyć kurs dla działu obsługi klienta albo działu IT. Nauczymy Twoich pracowników języka angielskiego, niemieckiego, a także hiszpańskiego. Oferujemy Ci całą gamę szkoleń i kursów, musisz tylko dać nam znać czego potrzebujesz, a my z pewnością będziemy mogli to dla Ciebie i Twojej firmy zrobić.

Jak wygląda kurs angielskiego z nami?

Wszystkie zajęcia prowadzimy w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Nie zobaczysz u nas podręczników ani przygotowanych kilka lat temu prezentacji. Nie bez powodu nazywamy się nowoczesną agencją językową. Wszystkie zajęcia są dostosowane do potrzeb i wymagań firm, z którymi współpracujemy. Razem z naszymi nauczycielami tworzymy szkolenia dynamiczne i kreatywne.

Twoja firma zajmuje się sprzedażą i pracownicy długimi godzinami rozmawiają z potencjalnymi kontrahentami? Przydzielimy Ci speakerów, którzy na zajęciach wzmocnią słownictwo ważne dla Twojej firmy, dykcję i pewność w mówieniu.

A może nauczyciele mają poprawić umiejętności pisania e-maili w dziale obsługi klienta? To również jest do zrealizowania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i właśnie dlatego prowadzimy szkolenia językowe.

Alfalingua

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kursy językowe dla firm, ale również takie dostosowane do indywidualnego użytkownika. Prowadzimy specjalne szkolenia z angielskiego medycznego i biznesowego. Uczymy programistów świadomie używać języka w pracy. Mamy grono uczniów i słuchaczy, którzy nam zaufali. Języki mamy we krwi i dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapewniamy, że różnimy się od pozostałych szkół na rynku szkoleń językowych. Serdecznie zapraszamy Cię do sprawdzenia jak szybko zrobisz z nami postępy.

Stawiasz na rozwój swoich pracowników?

Prowadzisz swój biznes lub odpowiadasz za cały dział firmy? Zależy Ci na rozwoju osobistym Twoich współpracowników? Dlaczego by zatem nie zapewnić im szkolenia językowego z dowolnego języka (angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy polskiego). W wygodnej formie online lub z dojazdem do firmy.

Kursy językowe realizujemy indywidualnie lub w grupach maksymalnie 2-3 osobowych. Wierzymy, że praca 1 na 1 oraz w kameralnych grupach sprzyja efektom pracy i znacznie podnosi jakość nauczania.

„Granice mojego języka są granicami mojego świata”

Ludwig Wittgenstein

Elastyczne podejście do firm z różnych branż

Niezależnie od potrzeb pracowników Twojej firmy oferujemy kursy językowe z myślą o podnoszeniu ich kompetencji, jako dodatek do pakietu „benefitów” czy jako kompleksowe szkolenie w związku z wejściem na zagraniczny rynek. Jeżeli pracownicy w Twojej firmie na co dzień posługują się językiem obcym w kontakcie z klientem zagranicznym, to koniecznie

Obsługa klientów biznesowych to nasz chleb powszedni. Z naszych usług i szkoleń językowych korzystają takie firmy jak Swatch Group Polska, Telemedi, czy Devapo. Nasi klienci biznesowi pochodzą z najróżniejszych branż i sektorów rynku. Charakteryzuje nas bardzo elastyczne podejście i szeroka znajomość trendów panujących w poszczególnych segmentach rynku. Obsługujemy klientów z branży IT, farmaceutycznej, medycznej, telekomunikacji, odzieżowej/akcesoriów, kończąc na instytucjach państwowych oraz innych placówkach zajmujących się wsparciem biznesu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.