Kurs Business Communication

Alfalingua

Jak i co mówić, żeby osiągać sukcesy w biznesie

Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś nad tym co i jak to mówisz w pracy lub na spotkaniach z klientami? Jeśli nie, to za pomocą naszego autorskiego szkolenia z komunikacji w biznesie, z pewnością zaczniesz częściej zwracać uwagę na to co i jak pada z Twoich ust.

Business Communication to więcej niż szkolenie czy warsztat

Business English lub Deutsch masz w małym palcu i poszukujesz kolejnych wyzwań na swojej ścieżce zawodowej? Pracujesz w korporacji lub prowadzisz własny biznes i odpowiadasz za jego wizerunek oraz rozwój? Dlaczego by zatem nie pomyśleć o czymś co wzniesie Cię na wyżyny języka w jakim komunikują się najlepsi w środowisku biznesowym?

Szkolenie Business Communication stworzyliśmy właśnie z myślą o Twoich potrzebach. Spraw by to właśnie język, którym się posługujesz stał się wyznacznikiem jakości. Wiemy jak wiele zależy od tego co powiesz na spotkaniu biznesowym…

Alfalingua

…dlatego podczas szkolenia dowiesz się:

  • dlaczego warto zaczynać każde pytanie kierowane do klienta od dlaczego,
  • czym są zakazane zwroty w biznesie,
  • jak rozmawiać z trudnym klientem,
  • jak posługiwać się językiem korzyści i strat,
  • jak inicjować prospecting i kontakt z potencjalnymi klientami,
  • zadbamy też o Twoją poprawność gramatyczną używanego języka,
  • pobudzimy Twoją kreatywność jeśli chodzi o słowotwórstwo i biegłe poruszanie się między formalnym, a mniej formalnym rejestrem.

Innowacyjne podejście do nauki języków

Business Communication jest częścią Alfa Academy, która wprowadza zupełnie nowe elementy do nauki o komunikacji w biznesie. Wybierz jeden z trzech dostępnych języków szkolenia (polski, angielski, niemiecki), a my zajmiemy się całą resztą.

Wszystkie szkolenia oraz warsztaty dopasowujemy do Twoich potrzeb i celu, na którym Ci zależy. Twoja wygoda również jest dla nas ważna. Zdecyduj czy Business Communication ma się odbywać w formie zdalnej czy z dojazdem do Ciebie, bądź Twojej firmy.

Alfalingua
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.