Indywidualny kurs niemieckiego

Alfalingua

Chcesz podjąć nową pracę w obcym języku? A może planujesz wyprowadzkę do kraju niemieckojęzycznego?

Indywidualny kurs niemieckiego to świetny wybór!

Znamy naszych kursantów i domyślamy się, że trafiłeś/aś tutaj, bo starasz się przygotować do tego jak najlepiej i zrobisz wszystko, żeby nie wstydzić się swoich umiejętności językowych! Nie jest dla nas ważne czy chcesz nauczyć się języka niemieckiego od podstaw, czy zacząć kurs na wyższych poziomach zaawansowania – przygotujemy Cię do egzaminów, pracy albo życia w Niemczech – daj nam tylko znać czego potrzebujesz!

Dlaczego kursy językowe są lepsze od samodzielnej nauki?

W dzisiejszych czasach rynek zalewa nas coraz nowszymi sposobami na samodzielną naukę języka. Tworzone są ogromne ilości aplikacji na telefon i komputer, powstają podręczniki, fiszki i mini kursy audio. Robimy wszystko, żeby nie mieć kontaktu z nauczycielem i myślimy, że lektorzy i native speakerzy nie są nam do niczego potrzebni.

Wszystko to ma prawo działać, ale czy będzie skuteczne na dłuższą metę?

Kursy językowe kojarzą się nam ze stratą pieniędzy na podręczniki i zeszyty ćwiczeń, z nauczycielami, którzy uczą gramatyki, ale nie skupiają się na praktycznej części języka.

Alfalingua
Alfalingua

Na całe szczęście Alfa Lingua ma zupełnie inne podejście do nauki!

Jeśli myślisz o wyjeździe za granicę do pracy, albo potrzebujesz języka niemieckiego, żeby rozmawiać z kontrahentami, to nie ryzykuj i już dziś zapisz się na indywidualne zajęcia z lektorem! Pamiętaj, że możesz uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca na świecie – nie ma dla nas żadnych przeciwwskazań, żeby poprowadzić je również online. Wystarczy Ci tylko stabilny dostęp do Internetu i możemy zaczynać konwersacje.

Jak to wygląda?

Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, zarówno indywidualne, jak i grupowe, o małym i dużym stopniu intensywności. Studiuj język niemiecki z nami, a załatwianie spraw urzędowych w Niemczech nie będzie dla Ciebie wyzwaniem!

Czym w Alfa Lingua różnią się kursy niemieckiego online od stacjonarnych?

Tak w zasadzie to zupełnie niczym! Skuteczna nauka niemieckiego z naszą agencją językową możliwa jest zarówno w Warszawie, jak i online. Nie warto czekać na lepszy moment, tylko zacząć kurs języka niemieckiego już dziś! Gwarantujemy Ci, że warto uczyć się z nami nawet jeśli jesteś w trakcie wakacji. W cenie kursu jest duża doza humoru i cała masa praktycznej wiedzy!

Zapewniamy Cię, że z językiem niemieckim Twoje szanse zawodowe wejdą na całkowicie inne tory.

Lekcje prowadzone są przez naszych lektorów w zupełnie inny sposób. W trakcie kursu i po jego zakończeniu będziesz bezproblemowo używał/a języka niemieckiego w praktyce. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach kompetencje językowe są warte więcej niż jakiekolwiek wykształcenie!

Alfalingua

Kursy indywidualne skrojone na miarę Twoich potrzeb

Język niemiecki wcale nie musi być trudny! Podczas jego nauki niezmiernie ważne jest indywidualne podejście do kursantów i właśnie to znajdziesz w Alfa Lingua.

Nie będziesz używał podręcznika ani zbioru ćwiczeń z gramatyki. Na zajęciach z języka niemieckiego poruszysz dokładnie takie zagadnienia jakie Cię interesują i są Ci potrzebne. Kursy indywidualne z nami właśnie tak wyglądają – Ty ustalasz plan zajęć i program kursu, a my spełniamy Twoje zachcianki!

Indywidualne podejście do kursanta to nasze motto przewodnie.

Dalej zastanawiasz się czy nauka języka niemieckiego jest dla Ciebie? Zamiast myśleć i główkować – skorzystaj z 30 minutowej lekcji pokazowej i zobacz na własne oczy jak prowadzimy zajęcia w naszej szkole!

Wybierz Alfa Lingua!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.