Kurs Business English

Alfalingua

Business English
Język angielski biznesowy Warszawa

Pracujesz w firmie i na co dzień posługujesz się językiem angielskim? Czeka Cię niebawem zmiana stanowiska, bądź zupełnie nowy kierunek na ścieżce Twojej kariery zawodowej? Dlaczego by nie zadbać o swój angielski? 

Angielski biznesowy – dla kogo? 

Zarządzasz działem w firmie i wiesz, że znajomość angielskiego biznesowego to klucz do sukcesu i lepszych wyników Twojego zespołu?

Niezależnie czy prowadzisz spotkania biznesowe czy po prostu na co dzień posługujesz się językiem angielskim w miejscu pracy, nasz kurs Business English został zaprojektowany właśnie z myślą o Twoich potrzebach oraz Twoich pracowników. 

Alfalingua
Alfalingua

Korzyści płynące ze znajomości języków 

W Alfa Lingua wiemy, jak ważną umiejętnością jest znajomość języków obcych, a w szczególności jeśli chodzi o predyspozycje zawodowe na dzisiejszym rynku pracy. Powiedzmy sobie wprost, znajomość angielskiego, z elementami języka biznesowego, to obecnie po prostu pozycja obowiązkowa w Twoim CV. 

Z badań rynkowych wynika, że osoby biegle posługujące się językiem angielskim z elementami Business English znajdują lepiej płatne stanowiska pracy, a długość procesu rekrutacji do nowej firmy znacznie się skraca. 

Szkoła języków obcych brzmi trochę przestarzało i nudno, prawda?

Jako nowoczesna agencja językowa mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów Business English. Dbamy o rozwój osobisty kursantów, tak by nie tylko dobrze znali języki, ale przede wszystkim potrafili z nich korzystać na co dzień w środowisku biznesowym. 

Business English to dla Ciebie za mało? 

Jeżeli chcesz wznieść swój język się na jeszcze wyższy poziom w środowisku biznesowym, zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniem „Business Communication”, który skupia w sobie całe know-how o tym jak skutecznie komunikować się oraz jak sprzedawać w biznesowej dżungli. 

Alfalingua

Tak! Warto zadbać o znajomość języka angielskiego i już dziś zapisać się na kurs

Prawdopodobnie wszyscy wiemy, że angielski biznesowy jest obowiązkową umiejętnością kiedy myślimy o robieniu kariery. Sprawdzany jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy rozmów telefonicznych.

Nie obejdziesz się bez niego jeżeli pracujesz w korporacji międzynarodowej albo po prostu oferujesz usługi zagranicznym firmom.

Kurs biznesowy z językiem angielskim

Wieloletnie doświadczenie w pracy nie wystarczy, żeby osiągać kolejne awanse. Kluczem w podbijaniu rynku są wciąż podnoszone kwalifikacje i zdobywane nowe umiejętności. Z pewnością wiesz, że jednym z najlepszych sposobów na to jest słuchanie podcastów albo czytanie branżowych artykułów, a te warte uwagi są najczęściej w języku angielskim.

Wzięliśmy pod uwagę Twoje potrzeby – tak powstał nasz kurs Business English

Dzięki niemu podszkolisz nie tylko angielski biznesowy, ale też język ogólny. Zapewniamy, że żadna inna szkoła językowa nie prowadzi lekcji w taki sposób jak my! Nasi kursanci są w pełni zaangażowani w procesie projektowania kursu. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego podstawowego i proponujemy kontynuację nauki.

Na zajęciach możesz być stacjonarnie lub online. Każdy aspekt dopasujemy do Ciebie i zaproponujemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Alfalingua
Alfalingua

Co dają kursy Business English?

Z Alfa Lingua nauczysz się biznesowego słownictwa i będziesz prowadzić konwersacje z lektorami, którzy na co dzień posługują się językiem angielskim. Sprawimy, że przestaniesz wstydzić się swoich umiejętności językowych i w końcu zaczniesz mówić swobodnie. Możesz być pewien, że po kursie z nami bez problemu poprowadzisz spotkania biznesowe i będziesz się czuł pewnie jak nigdy.

Przecież wszyscy dobrze wiemy, że angielski biznesowy to nie tylko zaawansowane słownictwo, ale też umiejętność mądrego i przemyślanego posługiwania się nim…

Wiemy jak ważne są elementy negocjacji i umiejętność prowadzenia prezentacji i zależy nam, żebyś poczuł się pewnie nie tylko podczas kursu, ale też w codziennych sytuacjach w pracy. Pokażemy Ci, że robienie ważnych rzeczy w języku angielskim może być przyjemne, a nie tylko stresujące. Jeżeli problemem jest dla Ciebie kontakt telefoniczny – będziemy ćwiczyć to w trakcie szkolenia. Może Twoim planem jest zmiana pracy i zależy Ci na dumnym zapisie w CV – zaawansowane umiejętności języka angielskiego? Z pewnością damy radę dojść do tego poziomu.

Zaufaj nam i już dziś zacznij naukę z Alfa Lingua.

Jak wyglądają zajęcia z językiem angielskim?

Zacznijmy od tego, że nie musisz się martwić o intensywność zajęć. Jesteśmy pewni, że Cię nie przerośnie – kurs projektowany jest dla osób pracujących i to z myślą o nich tworzymy materiały.

Interesuje Cię na pewno jakie podręczniki będziesz musiał kupić i ile one kosztują? Otóż żadne! Jako nowoczesna agencja językowa nie stosujemy przestarzałych metod nauczania. Do wszystkich kursów podchodzimy kreatywnie i z myślą o Twoim rozwoju. Nasi doświadczeni lektorzy prowadzą lekcje dynamicznie, tak żeby uczniowie nie nudzili się, ale też nie byli przemęczeni.

Musisz czuć lekki niedosyt, żeby każde kolejne zajęcia były jeszcze bardziej ciekawe!

Alfalingua

Co jeszcze może Ci zaproponować Alfa Lingua?

Jeśli masz za dużo wolnego czasu, albo Twoje ambicje nie pozwalają Ci zakończyć nauki na Business English to zachęcamy do spojrzenia na nasz kurs Business Communication. Z nim Twoje umiejętności językowe wejdą na jeszcze wyższy poziom i możesz być pewien swojego sukcesu w biznesie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.