Kurs kreatywnego pisania

Alfalingua

Pisz jak Żulczyk, Hemingway, Paweł Tkaczyk i Artur Jabłoński razem wzięci!

Dla tych, dla których pisanie czy tworzenie treści z pasji przerodziło się w sposób zarabiania na życie proponujemy warsztaty i szkolenia z kreatywnego pisania, nie tylko wspierające sprzedaż, ale przede wszystkim mające przykuć uwagę w digitalowej dżungli. Dlaczego by zatem nie podnieść swoich kompetencji i zostawić konkurencję w tyle?

Jeśli myślisz o podniesieniu swoich umiejętności to dobrze trafiłeś/aś!

Niezależnie czy jesteś freelancerem/ freelancerką, zajmujesz się social mediami oraz copywritingiem, czy prowadzisz własny biznes i chciałbyś zacząć skutecznie budować swoją markę poprzez słowa, nasze szkolenie Creative Writing jest stworzone wprost dla Ciebie.

Podczas naszego szkolenia z pewnością nie nauczymy Cię kreatywności, bo z tym trzeba się po prostu urodzić. Nauczymy Cię za to jak wydobyć najwięcej z języka, którym się posługujesz na co dzień, a już z pewnością co pisać i mówić w digitalowej dżungli.

Alfalingua
Alfalingua

Creative Writing – czyli jak w pięciu krokach choć trochę zbliżyć się do Murakamiego

Jak mawia Artur Jabłoński, nasz autorytet i skarbnica wiedzy copywriterskiej, „pięknego stylu” pisania nie da się ot tak nauczyć. Nie wymyślono również żadnych narzędzi służących do osiągnięcia pięknego stylu.

Czego zatem na pewno dowiesz się podczas warsztatu Creative Writing?

  • jak pisać nagłówki, które zachęcą odbiorców do czytania?
  • forma vs. treść, czyli na co patrzymy zanim w ogóle przeczytamy
  • jakich błędów formalnych oraz nieformalnych unikać
  • dowiesz się czym jest klasyczna „klątwa wiedzy”
  • na przykładach symulowanych case studies spróbujesz swoich sił w kreatywnym pisaniu!

Te 5 jakże ważnych kroków z pewnością nie sprawi, że od razu zostaniesz mistrzem pióra, choć z pewnością przybliży Cię do celu jakim jest skuteczny copywriting czy tworzenie kreatywnych treści, które angażują. Szkolenie Creative Writing zapewnia porcję solidnej wiedzy na temat tworzenia treści, która opiera się na konkretnych narzędziach i rozwiązaniach.

Alfalingua
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.