Niemiecki dla firm

Alfalingua

Niemiecki dla firm to świetny sposób na podniesienie kwalifikacji Twoich pracowników!

Twoi pracownicy prowadzą rozmowy telefoniczne z niemieckojęzycznymi klientami? A może język niemiecki towarzyszy im podczas czytania artykułów? Powinieneś więc pomyśleć o ich komforcie, w szczególności jeśli są na niższych poziomach zaawansowania. Kurs języka niemieckiego dla firm jest jedynym słusznym wyborem dla rozwijających się instytucji – w szczególności jeśli planują one wejście na zagraniczny rynek.

W jaki sposób kurs pomoże pracownikom w nauce języka niemieckiego?

W szkole przyzwyczajono nas do tego, że w nauce języka najważniejsza jest gramatyka. Nie twierdzimy, że nie jest ona istotna, ale w Alfa Lingua uczymy pracowników w zupełnie inny sposób! Działamy w oparciu o nowoczesne metody nauki i przykładamy ogromną wagę do umiejętności praktycznego używania języka niemieckiego. Oprócz rozumienia tekstów czytanych, Twoi pracownicy wyjdą od nas z umiejętnością swobodnej rozmowy i umiejętnością pozyskiwania nowych klientów – oczywiście po niemiecku!

Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym i zawodowym Twoich pracowników, a dodatkowo nastawiasz się na podbój niemieckojęzycznego rynku – nie zwlekaj tylko natychmiast skontaktuj się z nami i zapytaj o specjalną ofertę dla Twojej firmy!

Alfalingua
Alfalingua

Jakie szkolenia językowe może Ci zaproponować Alfa Lingua?

Oferujemy zarówno zajęcia w niewielkich grupach, jak i indywidualne lekcje, które odbywają się stacjonarnie albo online. Dokładnie dobieramy odpowiednich lektorów i każdy element zajęć uzgadniamy z klientem.

Alfa Lingua nie jest typową szkołą językową – każdego klienta traktujemy indywidualnie i specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy zaprojektujemy kurs idealny.

Możesz stworzyć kurs dla działu obsługi klienta albo działu IT. Nauczymy Twoich pracowników języka angielskiego, niemieckiego, a także hiszpańskiego. Oferujemy Ci całą gamę szkoleń i kursów, musisz tylko dać nam znać czego potrzebujesz, a my z pewnością będziemy mogli to dla Ciebie i Twojej firmy zrobić.

Język niemiecki – nie taki straszny jak go malują

Zajęcia z nami są czystą przyjemnością i zapewniamy Cię, że nawet kurs niemieckiego dla firm będzie miły dla słuchu. Kiedy nasi lektorzy wypowiadają słowo schmetterling to kursanci nie mogą się doczekać kolejnych etapów nauki. Nasz niemiecki dla firm ma za zadanie nie tylko rozwijać wiedzę, ale również zmienić nastawienie słuchaczy do nauki języka.

Zależy nam na pokazaniu klientom, że każdy język obcy – czy to angielski, hiszpański, czy też niemiecki – jest potrzebny, a nauka opłaca się! Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje kursy językowe jako jeden z „benefitów” dla pracowników – a to jest najlepszy sposób na zdobycie rewelacyjnych specjalistów.

Alfalingua

Czego możesz się spodziewać organizując kurs języka niemieckiego z Alfa Lingua?

Kursy językowe prowadzimy w całkowicie niekonwencjonalny sposób.

Nie położymy Twoim pracownikom podręcznika i słownika na ławce i nie powiemy, że mają zacząć rozwiązywać ćwiczenia. Zależy nam aby podnieść umiejętności komunikacyjne w naturalny sposób – bez stresu i presji. Wieloletnie doświadczenie lektorów Alfa Lingua powoduje, że kursanci w ekspresowym tempie podnoszą swoje kompetencje i są przygotowani na rozmowy w języku niemieckim.

Nie jest dla nas ważne, czy Twoja firma zatrudnia 3 czy 53 pracowników – stworzymy kurs języka niemieckiego dla każdego!

Kursy niemieckiego w stolicy albo online?
Z Alfa Lingua wszystko da się zrobić!

Warszawa to miasto, do którego zawsze chcieliście pojechać na warsztaty? A może to właśnie tutaj macie swoją siedzibę? Świetnie się składa, bo możemy zorganizować dla Was kurs w stolicy!

Nie jest Wam po drodze i wolicie wziąć udział w szkoleniu online? Idealnie się składa, bo taki kurs niemieckiego również nie jest nam straszny!

Innymi słowy – nie ważne czego potrzebujesz, z pewnością przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Prowadzone przez nas kursy niemieckiego są zawsze maksymalnie spersonalizowane i przydają się zarówno w życiu codziennym jak i w biznesie. Z zajęć nigdy nie wyjdziecie znudzeni ani wypoczęci – przygotujcie się na ogromnie efektywną naukę i ekspresowe robienie postępów.

Z nami kurs językowy nie jest ani nudny, ani męczący – przekonaj się sam i już dziś skontaktuj się z nowoczesną agencją językową Alfa Lingua!

„Im więcej języków znasz, tym bardziej jesteś człowiekiem”

Tomáš Garrigue Masaryk
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.